4K 3D Tv Markaları

Televizyon dünyasına izle ve yaşa teknolojisini yansıtan televizyon modelleri olarak karşımıza çıkan 4K ve 3D serisi modeller hızla büyümeye devam ediyor. 4K Ultra Hd televizyon modelleri günümüzde en yoğun en kaliteli görüntüyü izleyiciye ulaştıran bir model olarak ön planda tutuluyor. İzlerken adeta hisseden ve yaşayan o anlara tanık olan bir izleyiciye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Kullanıcıların en çok tercih ettiği özellikle maç izlerken oradaymış hissiyatı verdiğini yorumlarda görebilirsiniz. Full Hd televizyon modellerinden 4 kat daha çözünürlük kalitesi sunan modeller olarak trend ürünlerdir. Yeniçağa ayak uyduran modeller 4K Ultra Hd televizyon modelleri canlı ve organik bir sistem sunuyor.

4K 3D Teknolojisi İle Anı Yaşayın

Sinemada izlediğiniz film görüntüsünden çok daha keyifli ve kaliteli zamanlar yaşatan 4K ve 3D teknolojisi sayesinde kusursuz bir kalitede performans izleyin. 3D gözlükler sayesinde izlemiş olduğunuz her film daha özel olacaktır. Gözlere büyük rahatlık ve konfor sağlayan ürünler olarak tercih ediliyor. Görüntüler asla üst üste binmeden ayrı ayrı şekilde izleyiciye ulaşan bir tasarıma sahiptir. LG, Samsung, Philips gibi dev markaların sunmuş olduğu birçok 4K 3D modeli bulunuyor. Boyutları ve fiyatları göstermiş olduğu performans açısından fark yaratıyor. Size uygun olan modeli ve markayı araştırma ve kıyaslama yaparak tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ve pratik çözüm sunan akıllı yapay zekâ özelliğine sahip bir sistem olarak günümüzde en çok tercih edilen modellerdir.

4K 3D Teknolojisinin Özellikleri Nelerdir?

4K Ultra 3D versiyonu olan televizyon modellerinin birçok özelliği bulunuyor. Tasarımı ve dizaynı ile dikkat çeken 4K televizyon modelleri en gelişmiş özelliklere sahip. Kolay geçiş özelliği ile her şeye tek adımda geçme imkânı sağlayarak vaktinizi boşa harcamaz. Canlı menü özeliği sayesinde kanallar arasında gezinmenize gerek kalmaz. Size en doğru çözümü sunarak hızlıca keyifli zamana ulaşmanıza yardımcı olan bir modeldir. Cinema screen tasarımı sayesinde izleyicileri benzersiz ve kusursuz bir perde sunar. Ekran sizi filmin içme çeker ve sinema ortamından daha kaliteli bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor.

3D Gözlükler İle Rahatlık Ve Konforun Zirvesi

3D gözlük modelleri çok hafif ve kullanışlıdır. İçinde pil olmayan sade ve şık bir tasarıma sahiptir. 3D gözlükleri sinemada evde her yerde çok büyük keyifle ve rahatlıkla kullanma imkânı elde edersiniz. Titreşimi ortadan kaldıran performansı katlayan ve izleyiciye en özel anları sorunsuz yaşamayı amaçlayan gözlük modelleridir. LG markasında 3D titreşimsiz gözlükler bulunuyor.

4K 3D Televizyon Modelleri Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

4K 3D Teknolojisine sahip modeller birçok özelliğe ve boyuta göre fiyatları değişkenlik gösterir. Alacağınız televizyon modellerinin özellikleri ve sunmuş olduğu ayrıcalıkları bilerek kıyaslama yaparak seçim yapabilirsiniz. Profesyonel ekipman ve içeriğe sahip ürünler boyut olarak farklı boyutlara sahiptir. Tüm bu özellikler fiyatı etkileyen faktörlerden oluşur.

Önceki İçerik1 inç Kaç Cm?
Sonraki İçerik82 Ekran Led TV Fiyatları
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.