En İyi 4k TV

Görüntü kalitesi açısından şu anda en üst seviye modellerden bir tanesi olan 4K TV, özellikle satın alma aşamasında kafalarda karışıklık yaratabilmektedir. En popüler ve en kaliteli 4K modellerini incelemek ve satın almak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz

4K TV ne ifade eder?

4096 x 2160 çözünürlük desteği sağlayan bu televizyonlarda, görüntüler çok daha net ayrıntıya sahiptir. Ekranda 8 milyon 294 bin 400 piksel gösterebilen bu televizyonlarda, piksel yoğunluğunun sağladığı avantajlar sayesinde üstelik mesafenin önemi dahi azalmaktadır.

PHILIPS 55PUS6703/12 SS5 LED TV

Listenin ilk sırasında yer alan bu televizyon modeli ultra HD desteği sayesinde ve 55 inçlik boyutuyla mükemmel bir görüntü kalitesi sunmaktadır. Tepkimeleri oldukça hızlı olan televizyon üstelik smart TV olarak da internet deneyimi sunmaktadır.

LG 55SJ800V.APD 55 inç UHD 4K Smart LED TV

Listenin ikinci sırasında yer alan LG modeli, bir televizyondan beklenebilecek tüm özellikleri sunmaktadır. Özel görüntü teknolojisinin kullanıldığı bu televizyon modelinde üstelik özel bir ses sistemi de deneyimi üst seviyelere çıkarmaktadır.

SAMSUNG QE55Q7FAMTXTK Ultra HD Premium 55 inç 140 cm SMART LED TV

Samsung’un yeni modellerinden birisi olan QE55Q7FAMTXTK, bugüne kadarki süreç içerisinde incelemelerden tam not almayı başardı. 55 inç boyutu ile televizyon için ideal ölçülerde olan televizyonun smart TV desteği sağlaması en büyük artılarından birsi. Samsung’un en başarılı olduğu teknolojilerden birisi olan Quantum Dot teknolojisi ile donatılmış olan cihaz, böylece çok yüksek kontrastları başarılı bir şekilde ekrana yansıtabiliyor.

En İyi 4k TV konusunda gündemde yer alan 4 model bu şekilde sıralanmış durumda. Kuşkusuz, piyasadaki 4K TV modelleri sadece bunlarla sınırlı değil. Fakat en çok satış yapan ve en çok ilgi gören televizyonlar olarak kullanıcıların önceliği bu 4 modele vermesi uygun olacaktır.

En iyi 4k TV konusunda listelenen ürünlerin fiyatları kuşkusuz normal ir televizyona göre çok yüksek olacaktır. Gerek kullanılan üst teknoloji gereken de markaların eşsiz bir çalışma ortaya koyması, televizyonların diğer modellerden ayrılmasını sağlıyor. Buna ek olarak verilen ücretin karşılığını sonuna kadar verecek olan bu modellerle, televizyon deneyiminizi yeniden yazacaksınız. Bu bakımdan eğer yüksek görüntü kalitesi, kolay kullanım ve büyük bir ekranda seyir keyfi yaşamak istiyorsanız, bu modelleri değerlendirebilirsiniz. Modellerin fiyatları noktasında ise kampanyalar, indirimler ve alışveriş yapılacak site ya da mağazanın fiyat politikası belirleyici olacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.