En Ucuz 4k TV Fiyatları 2020

Günümüz teknolojisi ile bambaşka bir yapıya dönüşen televizyonlar ev ve iş yerlerinde kendine önemli bir yer edinmiştir. Köklü bir geçmişi bulunan televizyonun ülkemizde kullanılmaya başlaması 1972 yılında olmuştur. Televizyon, insanların karşısında keyifli anlar geçirdiği, elektromanyetik dalgalar halinde yayılan ses ve görüntülerin ekrana ve içerisinde bulunan hoparlöre ulaşmasını sağlayan önemli bir elektronik cihazdır.

Her dönem dönemin şartlarına göre televizyonlarda da gelişmeler yaşanmıştır. Fakat 21. yy gelindiğinde televizyon tamamen teknolojik cihazlar olmaya başladılar. Çünkü geliştirilen teknolojiler ile televizyonlar bilgisayarın görevini de üstlenmeye başladı. İnternet bağlantılarının sağlanması ile buradan youtube, netflix gibi uygulamalara girerek istenilen film veya videolar rahatlıkla izlenebilir oldu.

4k TV Nedir?

Televizyonda sağlanan görüntünün kalitesini ifade eder. Bu sebeple 4k TV’ler görüntü kalitesi açısından en üst sıralardan kendine yer edinen televizyonlardır. Firmalarda insanların önem verdiği görüntü kalitesini daha iyi sağlamak için farklı modellerde ve kalitede 4k televizyonlar üretmeye başladı. 4096 x 2160 çözünürlük imkânı sağlayan 4k televizyonlarda görüntüler oldukça ince ayrıntılara sahiptir. Ekranda 8 milyon 294 bin 400 piksel gösterilen bu televizyonlarda çok uzak mesafelerden bile görüntü kalitesi oldukça sağlamdır ve bu durum mesafenin önemini de azaltmıştır.

Samsung 4k TV Fiyatları

Samsung TV’ler ekran kalitesi ile dikkat çeken marklar arasında kendine önemli bir edinmiş ve özellikle de 4k hizmetleri insanlara daha cazip gelmeye başladı. Kişilerin beklentilerini önemli bir ölçüde karşılayan samsung marka 4k TV fiyatları bakımından da oldukça uygundur. Çünkü sunduğu yüksek kalite ve çözünürlük oranları bakımından fiyatları da insanların ilgisini çekiyor. Samsung’un  en ucuz 4k modelleri arasında ilk sırayı SAMSUNG 43MU7000 43’’ 108 ekran uydu alıcılı smart 4k ultra HD LED TV’dir. Ekonomik ve ultra HD görüntü kalitesi arayan kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan bu model fiyat konusunda da oldukça ideal bir özellik gösteriyor.

Ekran boyutu 108 cm olan bu modelde 3D desteği ve smart TV özelliği yoktur. Fiyat olarak 2847 gibi bir ücret belirlenmiştir. Bir diğer model SAMSUNG 50RU7400 50’’ 125 ekran uydu alıcılı Smart 4k ultra HD LED TV’dir. Samsung’un en yeni ve en çok tercih edilen televizyon modelleri arasında yer alan bu ürün A sınıfı enerji tüketimi ile de ideal özelliklerdedir. Ultra HD 4k desteği sunan bu televizyonun etiket fiyatı 4699 TL’dir.

LG Marka 4k Desteği

LG marka ürünler en popüler teknolojik cihazları ile diğer markalar arasında kendine önemli bir yer açmıştır. Özellikle sunduğu 4k hizmeti onu daha ilgi çekici hale getirmiştir. LG 55SJ800V.APD 55 inç HD 4K Smart LED TV modeli insanların bir televizyondan beklediği tüm beklentileri fazlasıyla karşılayan mükemmel bir görüntü kalitesi veren modeldir.  Özel görüntü teknolojisinin kullanıldığı bu modelde aynı şekilde ses sistemleri de üst seviyelerde hizmet veriyor.

Phılıps Marka 4K Desteği

Phılıps marka ürünler kalitesi ve uzun ömürlü yapıları ile kendini kanıtlamış kullanışlı teknolojik cihazlar arasında yer alırlar. PHILIPS 55PUS6703/12 SS5 LED TV modeli sunduğu başarılı görüntü kalitesi ve ultra HD desteği ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.