Hd Tv Görüntü Kalitesinde En Doğalını Sunuyor

Evinizde full hd özelliklerine sahip bir model kullanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Arçelik kalitesini tercih edin. İsteklerinizi karşılayacak bir hd tv ile gününüzü, gecenizi en eğlenceli hali ile geçirebilirsiniz. İsteklerinizi karşılayacak olan keyifli bir seyir halinde olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin. İsteklerinizi karşılayacak olan hd tv modellerine dair bilgiler edinin. Edindiğiniz televizyon modellerinin genel ve teknik özellikleri size hoş vakitler geçirmeniz için zemin hazırlamış olacaktır. Arçelik markasının evinizdeki en modern eşyalara ismini vermesini istiyorsanız istediğiniz ekran boyutuna göre televizyonunuzu seçebilirsiniz.

Full Hd Kullanın Özelliklerinden Yararlanın

Arçelik hd tv modellerinin ekran boyutları alternatifleri vardır. Bu boyutlar: 40 cm, 80 cm, 49 cm, 56 cm, 66 cm,80 cm, 106 cm ve 94 cm olmak üzere değişiyor. İsteklerinizi karşılayacak olan güzel bir full hd kullanarak renk kalitesinden maksimum keyif alacaksınız. 1 scart girişi, av girişi, s- vhs girişi, kulaklık çıkışı, 1 – 2hdmı girişi, komponet girişi ve hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal hafıza, swap özelliğine sahip olan full hd alımınızı Arçelik kalitesi ile yapabilirsiniz. Programlanabilir açılma zamanlayıcısı, programlanabilir kapanma zamanlayıcısı, çocuk kilidi, kanal isimlendirme, teletext özelliği de hd tv modellerinde mevcuttur.  Vision art ile dijital renk geçişi geliştirme, dijital combfilter ve dijital parlaklık geçişi de vardır.

Kontrast ayarı dcr plus, ön kayıtlı resim modları, srs tru surround, avl özelliği, stereo ses sistemi, otomatik ses ayarlama özellikleri de bir diğeridir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.