Lenova P70 LCD Ekran

Akıllı cihaz teknolojilerine ait birçok marka ve modellerden biri de Lenova olmaktadır. Lenova elektronik cihaz üretiminde adından sıkça söz ettiren bir marka olmayı başarmıştır. Şık tasarımlı ve kolay kullanım özelliği ile Lenova P70 akıllı telefon serisi kullanıcılar tarafından da çok beğenilmektedir. Kullanıcılar tarafından LCD ekran sorunlarının sıkça yaşandığı akıllı cihazlar için dışarıdan temin edilen LCD ekran parçaları bulunmaktadır. Bu sayede uygun maliyetlere satın alınarak akıllı cihaz kullanımına devam edilebilmektedir.

 

Lenova P70 LCD Ekran Özellikleri

Lenova LCD ekran görüş açısını en iyi sunan ve netlik kazandıran ekran modelidir. Lenova P70 5.0 inç ekran boyutuna sahiptir. 720*1280 (HD) ekran çözünürlüğüne sahip olan cihaz 67. 6/% ekran/gövde oranındadır. IPS LCD ekran teknolojisiyle 294 PPI Piksel yoğunluğu bulunur. Dokunmatik türü Kapasitif ekrandır. 16 milyon renk sayısına sahip olan Lenova p70 LCD ekranı ile kullanıcıların yüzünü güldürmektedir.

 

Lenova P70 Ekran Değişimi

Lenova P70 ekran değişimi oldukça kolaydır. LCD ekranı yedek parça olarak uygun maliyetlerde satın alma işlemi sayesinde telefon ve içerisindeki bilgileri kullanmaya devam edilebilir. Ortalama 30 dakika içerisinde ekran değişimini kişi kendisi rahatlıkla yapabilmektedir. Düşme, kırılma ya da çatlamaya ile birlikte telefon ekranı kırılarak kullanım dışına çıkmaktadır. Bu problemin oluşması ile telefon garantisi her zaman değişim yapmamaktadır. Bu gibi durumlarda hızlı kargo ile güvenilir elektronik parçalar sitesinden ürün temini edilmektedir. Dokunmatik ekranın basmaması durumunda LCD ekranın değişim zamanı gelmiştir. Bu gibi durumlarda kolay bir şekilde ekran değişimi yapılabilir.

 

LCD Ekran

LCD ekran özelliğine sahip olan akıllı cihazlar çözünürlüğü yüksek modellerdir. Her cihazın özellikleri arasında en çok ekran çözünürlüğü, ekran modeli ve boyutu merak edilmektedir. Ekran aydınlatma özelliğinin fazla olması, renklerin canlılığı ve netliği en önemli özelliklerdendir. LCD ekranlar renk ve parlaklığı en iyi derece de sunar.

Gerçekçi görünüm sunan LCD ekran telefonların kullanımı da oldukça keyiflidir. Telefon bataryalarını etkileyen etmenlerden biri de ekranlardır. LCD ekranlarda parlaklık en üst seviyede olduğu zamanlarda batarya tüketimi artmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için kullanıcıların LCD ekran aydınlatmasını düşürmesi önerilmektedir. LCD ekran telefonlarda en iyi özelliklerden biri de ekran ısınma sorunun olmamasıdır. Normal ekranlara sahip cihazlarda yüksek ekran ısınması gibi sorunlar oluşmaktadır.

LCD ekranlarda ise uzun süreli kullanımlarda dahi ekran ısınması, yapışması gibi sorunlar yer almaz. İşini en iyi yapan LCD ekran modelleri Lenova P70 telefon modellerinde de kendini göstermektedir. Telefon keyfini en iyi şekilde yaşamayı sağlayan ve gerek işletim sistemi gerek ekran özelliği ile Lenova P70 tercih edilen akıllı cihazlar arasındadır. Lenova P70 LCD ekran siyah ve beyaz renklerde bulunmaktadır. Çıtçıtlı yapıya sahip Lenova P70 LCD ekran rahatça takılmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.