LG Televizyon Fiyatları 106 Ekran

Televizyon dünyasının güven yaratan markalarından bir tanesi olan LG, yüksek çözünürlüklü ekranları ve kaliteli donanımlarıyla uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım vaat ediyor. Sağladığı tüm bu avantajlar ile birlikte televizyon almak isteyen kişiler tercihlerini daha çok LG televizyon modellerinden yana yapıyor. Bu aşamada ise kuşkusuz televizyonlar için ekran ölçüleri önemli nokta. Televizyonlarda ekran boyutu ölçüleri arttıkça fiyatta da ciddi bir yükseliş görülüyor. LG televizyon fiyatları 106 ekran alınmak istendiğinde aşağıdaki modeller ve fiyatlar değerlendirilebilir. Genel olarak her modelinde belirli bir kaliteyi yakalamayı başarmış olan LG, televizyonlarında yer verdiği ek özelliklere ve ekran boyutuna göre fiyatlarında değişiklik yapmaktadır.

LG 42LA620S LED TV

106 ekran modellerden en çok satanı olan belge versiyonunda 1920e x 1080 piksel görüntü desteği sağlanmaktadır. Full HD içeriklerinin izlenebileceği bu model uygun performansına ek olarak A enerji sınıfındadır. Böylece kullanımında her zaman en uygun fiyatı yakalayabilir ve LG garantisini yaşayabilirsiniz.

LG 42LB652V LED TV – 1.399,00  TL

Tercih edilebilecek bir diğer versiyon ise LED TV olmaktadır. Yüksek özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini tamamen karşılayabilecek olan cihazlarda bağlantı noktalarındaki zenginlik de yine özellikle yoğun kullanımlarda destek sağlamaktadır.

Akıllı modları, üç boyutlu desteği, wi-fi internet ve miracast gibi farklı destekleri ile birlikte bu LG modeli ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek durumda. Tüm bunlara ek olarak akıllı internet TV özelliğine sahip olan bu modeller, sizin için durumu çok daha kolay hale getirecek.

LG televizyon üretimlerinde106 ekran modelleri çok fazla yer vermemektedir. Bu nedenle de 106 ekran yerine LG kalitesini yaşamak isteyenlerin alternatiflere yönelmesi gerekecektir. Alternatif olarak ise en yakın 43-inç ya da 40 inç ekranlar değerlendirilebilir. Bu ekran boyutlarındaki modellere Türkiye’deki pazarında ve online mağazalarda çok daha fazla rastlanmaktadır. LG kalitesini her televizyon modeli ile yaşamak söz konusu olduğundan dolayı bu aşamada ekran boyutlarındaki küçük farklar çok büyük kayıplar yaratmayacaktır.

Yeni bir televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi televizyon ve televizyondan beklenen özelliklerdir. Bu nedenle de yeni bir televizyon satın almadan önce ilk olarak beklentilerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Beklentilerinizi karşılayacak özellikleri tespit ettikten sonra ise ekran boyutlarında küçük farklılıkları önemsemeden ihtiyacınızı karşılayacak modellere yönelerek kolaylıkla yeni bir televizyon satın alabilirsiniz. Tüm bu kritik detaylar dahilinde yapacağınız alışverişler sizin için cazip fırsatları yaratacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.