Media Markt Televizyon Kampanyaları

Teknoloji alışverişi konusunda tercih edilen online mağazalardan bir tanesi olan Media Markt, Türkiye genelindeki geniş mağaza seçeneğini online olarak da sunmaktadır. Böylece kişiler yapacakları alışverişlerde çok daha cazip fırsatlardan yararlanarak hizmet alma şansına sahip olmaktadır.

Media Markt televizyon kampanyaları ise en çok dikkat çeken kampanyalardan birisi olmaktadır. En popüler ve başarılı olan markalara yer veren Media Markt, televizyon kampanyalarında çok uygun indirimler sunmaktadır. Bu bakımdan bu indirimleri takip ederek çok daha cazip fırsatlar dahilinde televizyon satın alabilirsiniz. 2019 yılı itibariyle Media Markt üzerinden uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz bazı televizyon modelleri ise şu şekildedir;

PEAQ PTV 32H0-NTR 32″ 80 Ekran Uydu Alıcılı LED TV

Uygun fiyat yüksek performans sağlayabilecek olan bu model HD kalitesinde ve 81 santim büyüklüğündedir. 3D desteği, smart TV ve işlemcisi olmayan bu televizyon özellikle televizyondan çok fazla beklentisi olmayan kişiler için idealdir. A enerji sınıfı etiketine sahip olan cihaz, yerli üretimdir ve Media Markt üzerinden 899 TL etiketiyle satılmaktadır. İndirim ve kampanya öncesindeki fiyatı ise 1099 TL olmaktadır. Üstelik kişiler satın alma aşamasında uygun fiyatlar ile televizyonları için garanti ve koruma paketleri satın alabilmektedir.

SONY 55XF9005 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV

Tercih edilebilecek bir diğer televizyon ise Sony tarafından satışa sunuldu. 6999 TL’lik etiket fiyatında indirime giren Media Markt 6449 TL üzerinden televizyona satışa çıkardı. LED TV, 139 santim boyutu ve smart TV özelliği ile bir televizyondan beklenebilecek tüm ekstra özellikleri sunmaktadır. Üstelik ultra HD 4K kalitesi ile de görüntü açısından kullanıcıları tatmin edecek olan bu televizyon, uygun fiyatı ve ek koruma, garanti paketleri ile de yine cazip bir fırsat yaratmaktadır.

AXEN 43″ 108 Ekran Uydu Alıcılı LED Ekran

Daha ekonomik bir model arayan kişiler için tercih edilebilecek bu model ise oldukça yüksek bir indirim olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. 1999 TL’lik etiket fiyatında yapılan indirim sonrasında televizyon için sadece 1299 TL’lik bir ödemenin yapılması yeterli olmaktadır. Bu bakımdan çok ciddi ve yüksek indirimler ile elde edilecek olan bu televizyon, full HD desteği ile de yine görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp yaratmamaktadır.

LG 49SM8000 49″ 123 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Seçimini LG kalitesinden yana yapmak isteyen kişiler için ise son seçenek LG marka televizyondur. 4399 TL’lik bir etiket fiyatına sahip olan cihazın, indirim öncesindeki fiyatı ise 4599 TL’dir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.