Samsung TV Fiyatları Teknosa

Televizyonlar, günümüzde her evde bulunan teknolojik aletlerdir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte televizyonlarında bünyesinde barındırdığı özellikler bir hayli arttı. 3D, Led TV ve bunlar gibi birçok farklı özelliğe sahip olan televizyon piyasaya sürüldü. Çeşitli özelliklere sahip televizyonlara olan talep miktarı ise oldukça fazladır. Hal böyle olunca birçok marka çok sayıda televizyon üretti ve piyasaya çıkardı. Bu markaların içinde en çok bilinenlerden biri ise Samsung’tur. Samsung’un farklı özelliklere sahip televizyon modelleri mevcuttur.

Bu televizyonları almak için ise ilk başvurduğumuz adreslerden biri teknoloji mağazalarıdır. Türkiye’de birçok teknoloji mağazası vardır. Bu mağazaların içinde en çok bilinenlerden biri de Teknosa’dır. Teknosa, neredeyse bütün markalara ait birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Samsung TV’ler de Teknosa mağazalarında bulunmaktadır.

 

Samsung 65RU7440 65″ 163 Ekran 4K UHD TV

Samsung’un çıkardığı televizyon modelleri arasında çok beğeni toplayan modellerden bir tanesidir. Farklı özelliklerin bir arada toplandığı bu modelin içinde bulundurduğu özellikler oldukça fazla. A+ enerji verimlilik sınıfında bulunan bu televizyon 25.100 gr ağırlında, 837 mm yüksekliğinde ve 1457 mm genişliğindedir.

65 inç boyutunda ekrana sahip olan cihazın 4K Ultra HD özellik de bulunuyor. Smart TV ve WiFi özelliklerine de sahip olan bu televizyon aynı zamanda 2 adet hoparlöre de sahiptir. Cihaz aynı zamanda LED görüntüleme teknolojisi özelliğini de geniş ölçüde bünyesinde barındırıyor.

 Samsung 65RU7440 65″ 163 Ekran 4K UHD TV

Televizyon, teknoloji sitelerinde beğenilmiş ve kullanıcılarından olumlu yorumlar almıştır. İçinde birçok özelliği barındıran televizyonun öne çıkan birden fazla özelliği bulunuyor. A enerji verimlilik sınıfında bulunan bu televizyon 18.600 gr ağırlığa sahip. Ekran boyutu 55 inç olan cihazın 713 mm yüksekliği ve 1237 mm’d genişliği bulunmaktadır.

QLED görüntüleme teknolojisi özelliğine sahip olan cihaz aynı zamanda 4K Ultra HD özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. 2 adet hoparlörü de bulunan cihazı 3D uyumluluk özelliği bulunmamaktadır.

Aynı zamanda bir Smart TV olan bu televizyon WiFi özelliğine de sahiptir. 3840 x 2160 Piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan televizyonun bluetooth bağlantısı da bulunuyor.

Samsung UHD QLED TV Ayrıcalığını Yaşayın

Samsung markasının beğeni toplayan bir başka televizyon modeli olan bu cihaz, birçok farklı özelliği bünyesinde barındırıyor. Cihaz, içinde bulunan bazı özelliklerle alıcıların dikkatini çekiyor. İnce bir ekran tasarımına sahip olan cihazın ekran boyutu 75 inç. A enerji verimlilik sınıfında bulunan bu televizyonun yükseklik ölçüsü 965 mm ve genişlik ölçüsü de 1683 mm’dir.

Cihazın ağırlığı 38.900 gr’dır. QLED görüntüleme teknolojisine sahip olan cihaz  aynı zamanda 4K Ultra HD özelliğini de içinde bulunduruyor. Aynı zamanda bir Smart TV olan bu televizyonun internet ve bluetooth bağlantı özellikleri de mevcut. 3840 x 2160 Piksel ekran çözünürlülüğüne sahip olan televizyonun Teknosa mağazalarında satışı bulunmaktadır. Ayrıcalıklı özellikleri ile kullanıcı ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak ürünler arasında yerini almaktadır. Son derece yüksek standartlarda üretilen bu ürün ulaşılabilir fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Kolay satın alınabilir koşulları ile zevkine düşkün kullanıcılar bu ürün ile yaşam kalitesini bir tık daha yükseltme imkanı buluyor.

 

 

Önceki İçerikLED TV Nedir?
Sonraki İçerikSmart Tv Nedir?
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.