Ses ve Harekete Duyarlı Televizyonlar

Teknolojinin akıl almaz gelişimi her geçen gün bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, navigasyonlar ve televizyonlar en çok kullanılan teknolojik cihazlar arasında yer alıyor.

Özellikle plazma TV akımıyla başlayan televizyondaki teknolojik gelişmeler hızla değişime devam ediyor. LCD ve LED TV’ lerin yanı sıra şimdi de sese ve harekete duyarlı televizyonlar evlerimizde yer almaya başlayacak.

Sese ve Harekete Duyarlı TV’lerin Özellikleri

Sese ve harekete duyarlı TV’ler sayesinde kendinizi dijital dünyanın tam ortasında bulacaksınız. Sadece televizyon izlemekle kalmayıp, istediğini programlarla istediğiniz işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bu televizyonlar büyük ilgi göreceğe benziyor.

İşte, bu zeka küpü televizyonların özellikleri:

  • Sese ve harekete duyarlı TV’ler sayesinde televizyonunuza kendi yüzünüzü tanıtabilir ve böylelikle televizyonunuzun bazı özelliklerini daha kolay ve sadece size özel olmak üzere kullanabilirsiniz.
  • Sese duyarlı bu televizyonlara kendi sesinizi kaydederek ses komutu ile yükselt dediğinizde televizyonunuzun sesini yükseltebilirsiniz.
  • Ayrıca sese ve harekete duyarlı bu akıllı televizyonlarla internete de kolayca bağlanabilir, televizyon izlerken oyun oynayabilir ya da sosyal medya ağlarında online olabilirsiniz.
  • Yine internete de ses komutunuzla otomatik olarak herhangi bir işlem yapmadan bağlanabilmeniz mümkün. Ayağa kalkarak “çevrimiçi” komutunu verdiğinizde televizyonunuzla internete bağlanabilirsiniz.
  • Ayrıca televizyonunuzu her yeni çıkan sürümle güncelleyebilirsiniz. Bu da her yıl televizyon değiştirmenize gerek bırakmaz. Ekonomik açıdan da tasarruf sağlar.
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.