Vestel Televizyon Fiyatları 102 Ekran

Televizyon satın almak isteyen kişiler için alternatiflerden bir tanesi olan Vestel, özellikle 102 ekran modelleri ile dikkat çekmektedir. Televizyon satın alırken özellikle ekran boyutunda 102 ekranı tercih eden ve Vestel kalitesinden vazgeçmek istemeyen kişiler için 2 farklı seçenek bulunmaktadır. Bu iki farklı televizyon modelini değerlendirerek yeni televizyonunuzu hemen satın alabilirsiniz.

SMART 40FD7300 LED TV

102 ekran olan bu televizyonda 1920x 1080 piksel desteği bulunmaktadır ve full HD desteği vardır. 3 yıl Garanti Vestel tarafından satın alınması halinde ücretsiz nakliye desteği sağlanan bu modelde, teknik bilgiler bir televizyondan bekleyeceğiniz tüm özellikleri sizlere sunacak seviyededir.

Televizyonda 102 santim genişliğindeki ekran, LED tiptedir. 7 serisi olarak üretilen bu cihazlarda desteklenen video formatından haritalara kadar pek çok farklı imkanı bulunmaktadır. Smart TV olduğu için özel uygulamaları da destekleyen Vestel televizyon, YouTube gibi pek çok farklı uygulamanın televizyon üzerinden kontrol edilmesini ve kullanılmasını sağlamaktadır. İnternet tarayıcısı, sosyal uygulamalar, uzaktan kontrol gibi pek çok farklı imkanı ile kullanıcılara sunan televizyonda VGA çıkışı, uydu çıkışı, SES giriş ve çıkışları, kulaklık çıkışı, dahili WiFi, kablolu bağlantı ve iki farklı USB girişi bulunmaktadır. Üstelik yüksek çözünürlüklü bu televizyondan HD kalitede görüntü almak isteyen kişiler için aynı zamanda 3 farklı HDMI girişi de sağlanmaktadır. Böylece kişiler televizyonlarını kullanırken port giriş ve çıkış problem yaşamadan sınırsız bir şekilde destek elde edebilmektedir.

SATELLITE 40FD5050 LED TV

Bir diğer 102 ekran modelinde ise bir önceki modele göre biraz daha düşük özelliklere sahiptir. Smart modelinde akıllı televizyon desteği sağlanırken bu model akıllı televizyon desteği sağlamamaktadır. Buna karşın HD kalitede destek sağlayan televizyonda, yine görüntü açısından oldukça üst seviyede bir kalite söz konusudur. İnce paneli ve küçük çerçeveleri ile tasarımı anlamında oldukça ideal seviyede olan bu televizyon, sizin için cazip bir fırsat yaratabilmektedir.

Televizyonu tercih edecek kişilerin özellikle internet kullanma gibi bir planlaması bulunmuyorsa bu modeli tercih edilebilir. Birinci modeldeki yüksek fiyata rağmen Vestel’in bu ikinci modelinde belirlemiş olduğu etiket fiyatı sadece 1849 TL olmaktadır. Bu açıdan daha ucuz ve erişilebilir fiyatlar ile televizyon satın almak isteyen kişiler bu modeli değerlendirebilir. Modeller Vestel tarafından üretildiği gibi 102 ekran bir televizyondan beklentilerinizi rahatlıkla karşılayacaktır.

Önceki İçerikLG Televizyon Kanal Ayarlama
Sonraki İçerikEn Ucuz Oled TV
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.